Hakkımızda

DCA Network olarak 2020 yılında kurulduk. Bugünlere gelene kadar sektörde 10 yıllık bir deneyim kazandık. Ajans kurucumuz Duygu Kopan önderliğinde dijital dünyanın yeniliklerini yakından takip ediyoruz.

Dijital medya planlama, google ads reklam yönetimi, dijital pr, e-posta pazarlama, programatik reklamcılık, seo danışmanlığı, sosyal medya yönetimi ve reklamları ile tasarım ve yazılım hizmetleri veriyoruz.

Uzman ve deneyimli ekibimizle farklı ihtiyaçlarınıza etkili çözümler üretiyoruz. Raporlama ve rakip analizleriyle çalışmalarımızı destekliyoruz. Sonuç odaklı müşteri yönetimimizle hızlı bir şekilde istediğinize kavuşmanızı sağlıyoruz.

Network çalışmalarımız kapsamında büyük markalara kültür sanat, sinema, life style, yaşam ve kitap konularında banner, sosyal medya, content, sponsorluk çalışmaları yapıyoruz ve özgün projeler hazırlıyoruz.

Gelecekte daha iyi işlere imza atmayı amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda hizmetin her bir aşamasını titizlikle yürütüyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerle marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı oluyoruz. Yüksek verim aldığımız çalışmalarımızla rakiplerinize karşı ön plana çıkmanızı sağlıyoruz. Zaman ve para kaybetmeden size en uygun hedef kitleniz ile buluşmanızı hedefliyoruz.

Teklif al