E-Posta Pazarlama

E-posta pazarlaması günümüzün en etkili pazarlama araçlarından biri olarak biliniyor. Bilgisayarın yanı sıra tablet ve telefonlardan da yaygın olarak E-posta uygulamaları kullanılıyor. Kullanıcılar gün içerisinde ilgi alanlarına girmeyen çok sayıda E-posta ile karşılaşıyor. Ancak E-postaların ilgilenen insanlarla buluşması gerekiyor.

Özellikler

E-posta pazarlamasının firma üzerine etkilerinin farkındayız. Bu farkındalıkla hedef belirleme konusunda kapsamlı bir çalışma yapmaktayız. Hedef kitlenize uygun olarak maillerin içeriğini ve görsel dilini belirlemekteyiz. Amaca yönelik, dikkat çeken bir dille, etkili görsellerle web sayfanızın hedeflenen trafiğe ulaşması için çalışmaktayız. Bu sayede satış hedeflerinize daha kısa sürede ulaşarak sitenizi büyütebilirsiniz. Pazarlama çalışmaları kapsamında markanızın bilinirliği artacaktır.Bu süreçte sağlam adımlar atabilmeniz için yanınızda oluyoruz.

E-posta pazarlama çalışmalarında en önemli nokta verilerdir. Farklı araçlar kullanılarak elde edilen verileri ölçebilir, optimize edebilir ve hedefe yönelik olarak planlamalar yapıyoruz. Sizi başarıya ulaştıracak adımlar atmanız için özenle çalışıyoruz.

Verimlilik

Çalışmalardan elde edeceğimiz verimliliği ölçebilmeniz için amacınız büyük önem taşıyor. Bu nedenle amacınızı bizimle mutlaka paylaşmalısınız. Deneyimli ekibimiz ile amacınıza yönelik olarak pazarlamanın tüm inceliklerini ve son teknolojik gelişmeleri göz önünde bulunduruyoruz.

E-Posta Pazarlama Hizmetimiz

Doğru bir şekilde yürütülmeyen pazarlama çalışmaları markanıza yarar değil zarar verecektir. Alanında deneyimli ekibimizden E-posta pazarlama hizmeti alabilirsiniz.

  • E-posta pazarlama hizmeti.
  • E-posta template galerisi.
  • E-posta özel tasarım hizmeti.
  • Segmente edilen müşterilere E-posta pazarlama.
  • Adres bulucu.
  • Sektörel E-posta pazarlama.
  • E-posta analizi.

Harekete Geç!

Hemen bizimle iletişime geçin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli olan hizmetle ilgili bilgi alın!

Teklif Al